Exterminators Fleet



Exterminators Fleet
Witamy!



#1 14-07-2008 01:20:24

exterminator

Admistrator http://img181.imageshack.us/img181/9692/star61xx.gif

status 4448601
5984692
Zarejestrowany: 29-06-2008
Posty: 30

CZY ZWALCZAC BLU ?

A teraz opisac żecz wazna awanture wyłołaną przez BLU jaka miała miejsce przedwczoraj a scislej przez antoniol i gothicus
chodziło o to ze BLU niezgadza sie z prowadzonymi przez EXT działaniami a chodzi o wypady na uni zółtych
ja sie nie będe rospisywał na ten temat bo wiemy co robimy i ze od jakiegos czasu jak nas troszke jest to banany nie maja nic do powiedzenia:P

BLU sie z przeciwia i mówi ze przez nas cierpi całe USC a szczegulnie młodzi gracze "bzdura"
mówia ze nie jestesmy sami w USC i powinnismy sie liczyc z ogółem graczy "tak własnie jest to my pilnujemy pożądku"

padły ostre słowa pod moim adresem i naszego klanu z ich strony i zapowiedziałem na czacie ze jak nie zmienia swojego postepowania

na wszystkie zarzuty i oskarzenia odpowiedziałem krótko, nasz klan nie jest stojakiem pod wazon i dalej tak bedziemy działac

moga co najwyzej z robic kupe

antoniol powiedział tez że skasuje nam konta w grze, nie wiem dokładnie o co chodziło popaprancowi
ale byc moze bedzie próba włamania sie na konta uzytkowników naszego klanu
pytałem colonela czy takie próby były na kontach z ostatniej kasacji za multi gdzie jak widac niewinnie troche graczy pozegnało sie z nami i to tylko z klanu EXT , dla mnie zadziwiajace, ospowiedział ze nie było nic takiego "jakos nie wierze w to co mówi"


pomysł i prozycja jest taka zeby zorganizowac ekipe która bedzie trzymac pozadek nad ich marnym klanem
nie jest to zabronione jak sie dowiedziała paula

Zastanawia mnie tylko jedno czy nie bedą sie mścic na naszych słabszych graczach jak nas nie bedzie

Prosze o pomysły i propozycje co mozemy zrobic zeby uciszyc "ujadającego małego kundla"

Offline

 

#2 14-07-2008 14:02:26

filus930

Moderator http://uppachevuoi.interfree.it/stars/star7.gif

Zarejestrowany: 29-06-2008
Posty: 36

Re: CZY ZWALCZAC BLU ?

Jak zaczniemy strzelać do BLU będze afera, ale wydaje mi się, że należy zrobić wszystko aby poznali swoje miejsce w szeregu. Przy okazji gdyby redzi i żółtka dowiedzieli się o problemach BLU z naszym klanem ro śmialiby się przez 24 godziny na dobę. Faktem też jest to, że  BLU to klan który jest skazany na samozagładę. Nikt tam naprawdę nie rządzi a zachowują się jakby byli sektą. Kto z młodych nieroztropnie zapisał się do nich ma już co za swoje i tylko patrzeć jak będą od nich uciekać.Najgorsze jest to co powiedział antoniol ( o kasacji naszych kont) zwłaszcza po ostatnich przypadkach pseudo multikont naszych klanowiczów. Jest to jednocześnie szantaż i zastraszenie. Jeśli tylko jest jakiś dowód na jego słowa, to wydaje mi się, że należy o tym powiadomić i uprzedzić tych co rządzą naszymi kontami. Nie ma co z nimi zaczynać w chwili obecnej. Kontrolujmy wydarzenia a w razie gdyby znów na czacie wysmętniali się ze swoimi do nas żalami to trzeba ich po prostu zlać.
Przy  okazji mam dwie propozycje:
1. nakręcić R_d tak, aby nieświadomi tego co robią gnębili tylko BLU
2.nauczyć ich pokory wyzywając ich na pojedynki
PS Nie wiem czy wiesz, ale Sylicia jest z Pruszkowa.


http://www.ping-timeout.de/sig/130.jpg

Offline

 

#3 14-07-2008 14:46:55

paullina

Gość

Re: CZY ZWALCZAC BLU ?

Syllcia mieszka obok mnie fil

Co do R_D ; wystarczy im na gali pisać " Nie no BLU znów na 13, nie można ich ogarnąć co za lole." I tak kilka razy
RD stwierdzi, że trzeba lać BLU.

Co do nas ; Jeszcze jedno niemiłe słówko na temat EXT Fleet lub jednego z klanowiczów a ja sie cackać nie będe
Innymi słowy lece w kamikadze

 

#4 26-07-2008 17:59:12

Mika

Moderator http://uppachevuoi.interfree.it/stars/star7.gif

3927271
Zarejestrowany: 09-07-2008
Posty: 30

Re: CZY ZWALCZAC BLU ?

Wydaje mi się, ze sprawa uległa przedawnieniu. Zresztą już tylu graczy odeszło z warpa, że nie ma to praktycznie znaczenia. Z BLU widziałam tylko Gothicusa, araszko, Stickiego i Syllcie (a jeszcze ten ekhm antoniol, ale na szczęście żadko wchodzi).

Wycieczki na u13 też się skończyły. Jak już to pojedyńcze osoby latają i nic większego z tego nie ma.


Zawsze wybaszaj swoim wrogom, nic nie krzywdzi ich bardziej...

Offline

 

#5 27-07-2008 17:55:52

Orliklubelski

Elita http://board.gladiatus.de/de_gladiatus_images/gladiatus//star10.gif

Zarejestrowany: 30-06-2008
Posty: 4

Re: CZY ZWALCZAC BLU ?

dokladnie BLU wypala sie coraz bardziej tak jak z reszta nie jeden klan z widomych przyczyn, wiec wydaje mi sie ze nie ma co sie przejmowac klanem BLU bo jak Mika juz wspomniala, aktywnych osob w BLU jest naprawde nie wiele.

Pozdrawiam

Offline

 

Pamiętaj, aby założyć własny temat w odpowiednich forach!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wrestling-rulez.pun.pl www.yaoirpg.pun.pl www.umkpolonistyka.pun.pl www.nietykalnitag.pun.pl www.lwyzsawanny.pun.pl