Exterminators Fleet



Exterminators Fleet
Witamy!



#1 30-07-2008 12:32:03

Mika

Moderator http://uppachevuoi.interfree.it/stars/star7.gif

3927271
Zarejestrowany: 09-07-2008
Posty: 30

Dofinansowanie

Kilka osób, którym skasowali konta i które postanowiły tylko expić zaczyna pisać, że chcą zacząć robic misje, bo mają 7 lvl, diablo i nie mają już jak expić. Na u3 faktycznie nie ma to już sensu, na u 4 nie dają rady bez robota i osłony. Sama miałam ten problem, ale dzięki 130 k ze starego konta szybko go rozwiązałam. Wiadomo, ze nikt na 7 lvl nie weźmie takiej pożyczki - nie mając kamyka i zbierając na u3 spłaczenie tego zajęłoby wieki. Więc chcą zacząć robić misje. Wiadomo jaki efekt - mało th i mało kr, tylko lvl rośnie.

Stąd mój pomysł, żeby niektórym naszym graczą zafundować bota i oslonę, żeby mogli lecieć na u4 expić. Grunt to dobic do 9 lvl i kupić archa, bo mozna wtedy zbierać na u5 i szybko się rozwijać. Pytanie tylko, czy klan na to stać i czy uważacie to za dobry pomysł.


Zawsze wybaszaj swoim wrogom, nic nie krzywdzi ich bardziej...

Offline

 

#2 30-07-2008 17:54:14

exterminator

Admistrator http://img181.imageshack.us/img181/9692/star61xx.gif

status 4448601
5984692
Zarejestrowany: 29-06-2008
Posty: 30

Re: Dofinansowanie

Mikaa ja juz myslałem o tym, ale niestety kilka osób które wzieły duze pozyczki poprostu niespłacaja
kilka osób tez dostały kasacje za multi tak było z sonia dostała prawie 200 tys kr i juz nie dostaniemy kasy

ja juz nie mam czasu na zbieranie , danin właściwie zero

klan biedny strasznie, ale pomysle co z tym zrobic

wazne mikaa zeby oszacowac ile to by było dla ilu graczy i wazne żeby gracz taki był aktywny i żeby klan miał z niego później pozytek, jestes codziennie i często, obserwuj i daj znac na forum kto by sie nadawał

dzieki mikaa 

Offline

 

#3 31-07-2008 08:55:18

Mika

Moderator http://uppachevuoi.interfree.it/stars/star7.gif

3927271
Zarejestrowany: 09-07-2008
Posty: 30

Re: Dofinansowanie

No ja miałam na myśli graczy .lukipp. -shooter- i El-pirrato (ale ona zaczyna od początku, więc minie trochę czasu zanim dobije do 7 lvl). Oni często są i nie grają pierwszy raz. Wydaje mi się, ze jak już podrosną to będzie z nich duży pożytek, a takie dofinnansowanie (nawet jeśli nie będą go musieli spłacać) zwiąrze ich z klanem na stale I warto zaznaczyć, że wszyscy mieli multi i kasację, więc im to już nie grozi.

Muszę poprosić kogoś, zeby zobaczył po jakim lvl mozna kupić osłonę 3k i tego lepszego bota, bo myślałam, żeby im to ufundować. To by było 84 k (+ koszt przesyłki )

Dopisane:
Widzę, że lukipp dostał już kasę. Co z shooterem i nonamed ( nasz el_piratte, null i kucyk założył nowe konto )

Ostatnio edytowany przez Mika (01-08-2008 10:45:18)


Zawsze wybaszaj swoim wrogom, nic nie krzywdzi ich bardziej...

Offline

 

Pamiętaj, aby założyć własny temat w odpowiednich forach!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hardkoryehe.pun.pl www.cll.pun.pl www.sf.pun.pl www.otherkin.pun.pl www.czatlegnica.pun.pl